Jak rozumieć ten opis TK kręgosłupa u 43-letniej kobiety?

Dzień Dobry Mam 43 lata. Byłam u lekarza neurolog skierował mnie na badanie TK kręgosłupa szyjnego. Wynik taki ; Nie uwidoczniono ucisku płytowych okołordzeniowych i korzeni nerwowych. Kanał okręgowy bez stenozy w wym.strzałkowym. Zmian deskrukcyjnych/ pourazowych w zakresie części kostnych nie stwierdza się. Zniesiona fizjologiczna lordoza szyjna . Lekarz przepisał tylko lek . Ani nie skierował dalej czy na zabiegi, czy fizjoterapie. Co nam zrobić z tym ?

W badaniu TK kregosłupa szyjnego nie opisano patologii... WAŻNE, ze był prawidłowy wynik badań TK i MRI Nie opisano niepokojących objawów; przejściowe osłabienie czy ból głowy , może mieć bardzo różne tło.... neurologicznych... Bez objawów neurologicznych... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna Opis badania MRI to za mało!! ...

Ważne kto i dlaczego miał to badanie Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent, Dlaczego miał napad padaczki, w jakich okolicznościach ?? po alkoholu, odwodnieniu, zmęczeniu ?? Jakie ma choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Waż ny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy . Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam