Jak leczyć te bóle głowy w okolicy skroniowej?

Prosze o pomoc Mój tata 61 od dłuższego czasu boryka się uciazliwymi bolami głowy ból kujacy jak strzał w okolicach skroni przeszlismy już wiele badań Doppler tętnice szyjne.. moazdzyca.. badania tarczycy (guzki ).. tomografia komputerowa i rezonans glowy ( ogniska naczyniopochodne )oraz kregoslup bo również padało stwierdzenie ze to może być przyczyną, kregoslup i 2 tyg rehabilitacji nic nie pomoglo, eeg w czuwaniu 3x ostre fale kolejno kardiolog holter ekg.. potwierdzona testem elisa i western blot neurobolerioza (2 tygodnie szpital zakazny gdzie na chwile dobrze się czuł).. dwa 2 tyg pozniej spowrotem bóle głowy.. gdzie szukać pomocy każdy lekarz nie wie co robić.. zakazny mówi nie od boleriozy a neurolog mówi od boleriozy.. może ktoś ma jakiś pomysł.. tata stracił apetyt nie chce jeść spi by usmierzyc bol dodam nic przeciwbolowego nie pomaga.. leki przeciwpadaczkowe również.. gdzie się udać dalej? :(

WAŻNE, ze był prawidłowy wynik badań TK i MRI Nie opisano niepokojących objawów; przejściowe osłabienie czy ból głowy , może mieć bardzo różne tło.... neurologicznych... Bez objawów neurologicznych... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna Opis badania MRI to za mało!! ...

Ważne kto i dlaczego miał to badanie Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent, Dlaczego miał napad padaczki, w jakich okolicznościach ?? po alkoholu, odwodnieniu, zmęczeniu ?? Jakie ma choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Waż ny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy . Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam