Jak leczyć te napięcia emocjonalne?

Dobry wieczór,po krótce opisze swoją historie,17 lat temu zachorowałem na depresje brałem leki z grupy ssri w miedzy czasie próbowałem odstawić leki ale depresja zawsze wracała 8 miesięcy temu zacząłem brać dwa nowe leki żaden z nich nie zadziałał lekarz mi powiedział ze nie ma już dla mnie leku,postanowiłem żyć bez tabletek pierwsze 3 miesiące były kiepskie tzn.w pracy odczuwałem duży niepokój teraz jest tak ze nie mam depresji jestem aktywny chodzę na siłownie do pracy itp,ale jak wrócę do domu to zaczyna się napięcie emocjonalne,stres i doże pobudzenie jestem bez leków 5 miesięcy i to w ogóle nie mija,dlaczego tak się dzieje bardzo proszę o poradę nie wiem co mam robić

Ważne kto i dlaczego miał to badanie Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent, Dlaczego miał napad padaczki, w jakich okolicznościach ?? po alkoholu, odwodnieniu, zmęczeniu ?? Jakie ma choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Waż ny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy . Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam