Jakie jest leczenie niedoczynności tarczycy?

Czy ktoś wie jak wygląda droga postępowania przy niedoczynności tarczycy? Wiem, że jeden z objawów niedoczynności to depresja. Czy wtedy i tak zostają przepisane antydepresanty czy leczy się tarczycę najpierw, a dopiero jak to nie przynosi skutków psychiatra? Mam wysokie TSH i nie wiem czy jest sens iść do psychiatry i wydać pieniądze na wizytę, czy postawić na endokrynologa?

WAŻNE, ze był prawidłowy wynik badań TK i MRI Nie opisano niepokojących objawów; przejściowe osłabienie czy ból głowy , może mieć bardzo różne tło.... neurologicznych... Bez objawów neurologicznych... Może też konsultacja neurologiczna ; psychologiczna ..

Ważne kto i dlaczego miał to badanie Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent, Dlaczego miał napad padaczki, w jakich okolicznościach ?? po alkoholu, odwodnieniu, zmęczeniu ?? Jakie ma choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Waż ny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy . Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam