Czy mogę mieć ponownie padaczkę alkoholową?

Dzień dobry 3 miesiące temu miałem 2 razy padaczkę alkoholowa bo piłem z 10 piw dziennie przez kilka tygodni malo się jadło,a ważę tylko 60 kg,chcem się dowiedzieć czy jak raz na tydzień wypije parę piw tzn. 4 lub 5 . To czy mnie złapie padaczka proszę o szczegółową i szczera odpowiedz.

Osłabienia, zawroty, strata wagi, zła dieta...przejściowe osłabienie czy ból głowy , może mieć bardzo różne tło.... neurologicznych... Bez objawów neurologicznych... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ...Leczenie odwykowe wskazane ;

Ważne kto i dlaczego miał to badanie Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent, Dlaczego miał napad padaczki, w jakich okolicznościach ?? po alkoholu, odwodnieniu, zmęczeniu ?? Jakie ma choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Waż ny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy . Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam