Jakie mogą być przyczyny tego mrowienia?

Od dwoch tygodni mam problem z mrowieniem całego ciała, w szczególności lewej nogi, oraz uczucie wbijania szpilek w duzym palcu u nogi. Boli mnie rowniez kregoslup ledzwiowy. Od czasu do czasu, boli mnie takze glowa. Zrobiłem rezonans magnetyczny głowy, wszystko w normie. Jakie moga byc przyczyny?

Może przeciażenie, uraz kręgosłupa, brak ruchu etc Opis badania MRI do interpretacji klinicznej. Ważny PACJENT : skargi, dolegliwości, objawy neurologiczne, Waż ny stan ogólny, obciążenia chorobowe, tryb życia, pracy , aktywność fizyczna, ćwiczenia; Warto też uwzględnić wiek, ogólną formę, stan fizyczny i psychiczny: nastrój, stresy, zaburzenia snu Ważne wszystkie przyjmowane leki, Historia leczenia, przebyte operacje, zabiegi Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną ; wywiad, badanie, analiza wyników badań