Jak leczyć ten stan po operacji zatok?

Dzień dobry poszukuje kogoś kto pomoże mi z problemami po operacji zatok Fess. Lekarz który mnie operowal całkowicie bagatelizuje dolegliwości. Napiecie w galkach ocznych ,uczucie napięcia w nosie i zatokach szczeki, nawet rezonans zatok który zrobiłem 2 miesiące po operacji wskazuje że cała zatoka szczeki zajęta, pogrubienie blon śluzowych sitowia do 1,5:cm mimo że sitowe były nie ruszane oraz zatoka Klinowa 1cm. Operowane były tylko zatoki szczekowe i balonikowane czołowe. Stan po operacji jest gorszy 2 razy niż przed.

Najlepiej omówić z Laryngologiem Czy są objawy zapalenia zatok, wyciek z nosa, bóle, wysoka temperatura ?

Z opisu badania MRI zmiany w zatokach przewlekłe zapalne, wysiękowe? Opis badania MRI do interpretacji klinicznej, do porównania z poprzednimi obrazami Ważny PACJENT skargi, dolegliwości, objawy neurologiczne, Waż ny stan ogólny, obciążenia chorobowe, tryb życia, pracy , aktywność fizyczna, ćwiczenia; Warto też uwzględnić wiek, ogólną formę, stan fizyczny i psychiczny: nastrój, stresy, zaburzenia snu Ważne wszystkie przyjmowane leki, Historia leczenia, przebyte operacje, zabiegi Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną ; wywiad, badanie, analiza wyników badań