Czy taki wynik TK zatok wymaga konsultacji lekarskiej?

Proszę o interpretację TK zatok: Pogrubienie błony śluzowej zatok szczekowych w okolicach leków sitowych i komórek sitowua tylnego po stronie prawej. Pozostałe jamy obocznee nosa prawidłowe. Lewy lejek sitowy niedrożny, poza tym kompleksy ujsciowo przewodowe bez zmian. Pneumatyzacja blaszki pionowej malzowiny nosowej środkowej prawej. Czy wymaga to konsultacji?

Ważny wywiad i objawy kliniczne; Kontrola morfologii, OB, CRP;
Najważniejsze objawy, stan ogólny i neurologiczny pacjenta , tryb życia, pracy; sport, sen, nastrój...Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną ... Pozdrawiam i zapraszam