Co może być przyczyną problemów z brzuchem?

Dobry wieczór. Mam 30 lat. Od około 6/7 lat borykam się z problemem brzucha. Rano jest w miarę normalny, nie płaski ale w normie. Kiedy zaczynam jeść cokolwiek rośnie, a wieczorem jest jak balon (dosłownie). Sytuacja się pogorszyła gdy 5 lat temu wróciłam na stałe do Polski z Włoch. A jeszcze bardziej pogorszyła się kiedy urodziłam córkę 4 lata temu (cc). Teraz brzuch wieczorem jest jak piłka. Żadnych innych symptomów nie odczuwam (korzystam regularnie codziennie z toalety, nic mnie nie boli itd). Tylko w ciąży bolał mnie brzuch i miałam okropną zgagę, zrobiłam usg brzucha i wszystko było dobrze (duże organy). Ostatnio biorę tabletki na nerwice ale to dopiero od miesiąca, a ten problem mam już od lat. Co może być przyczyną? Oczywiście jak tylko będę mogła udam się na wizytę. Dziękuje i pozdrawiam

Radzę odstawic produkty mączne, mleko i cukry, słodycze na chociaz miesiąc Rozmowa z dietetykiem gastrologiem

Przewlekły stres , ciąża, poród, zmiana diety, wody, klimatu, inne problemy mogą odgrywać istotną rolę ...

Jak waga po porodzie ? Często hiperinsulinemia , nadwaga....po ciąży ; Jak tarczyca, TSH FT4 ATG ATPO; jak witamina D i B12 ??

Ważna dieta, spokój i aktywność fizyczna; dobry sen , wsparcie otoczenia

Ważny PACJENT: skargi, dolegliwości, objawy neurologiczne, Ważny stan ogólny, obciążenia chorobowe, tryb życia, pracy , Ważna aktywność fizyczna, regularne ćwiczenia; dobra dieta, nawodnienie i spokój . Warto też uwzględnić wiek, ogólną formę, stan fizyczny i psychiczny: nastrój, stresy, lęki, przeżycia traumatyczne, zaburzenia snu; Ważne wszystkie przyjmowane leki, Historia leczenia, przebyte operacje, zabiegi Ważna praca, życie rodzinne, stresy i problemy życiowe... Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną ; wywiad, badanie, analiza wyników badań https://www.znanylekarz.pl/maria-magdalena-wysocka-bakowska/neurolog-diagnostyk/warszawa