Co oznaczają zaparcia i gorączka u 2-letniego dziecka?

Witam, dziecko 2.5 roku od 2 tydodni cierpi na zaparcia. Pomimo podawania syropu lactulose i diety bogatoresztkowej zaparcia nie ustępują. Kupka pojawia się po 3 - 4 dniach ale po podaniu czopki glicerynowego. Dziś od rana pojawiła się goraczka 39 stopni, ból brzuszka (3 dzień bez kupki) . Goraczka utrzymuje się caly dzień , po podaniu czopki kupka się nie pojawiła. Proszę o poradę

mogę zlecić przez www.pacjentonline.pl. w każdym miejscu w Polsce z poradnią współpracującą z firmą medica Assistance. w każdym mieście w Polsce są takie poradnie.

pozdrawiam Tomasz grzelewski pediatra