Co oznaczają zawroty głowy i boleści?

Witam,mam zawroty glowy.Wstaje rano kreci mi sie w glowie.Prześpię sie mam zawroty glowy.Caly czas mi sie kreci w głowie i bole glowy z tylu glowy.Mam uczucie ze zaraz zemdleje.Wyniki barszo dobre a ja caly czas czuje ze zemdleje zaraz.Gdzie sie z tym udac.Do nerologa dopiero na 3 listopada.Bylam u lekarza swojego ,przepisal tabletki na zawroty glowy a ja sie dalej zle czuje .Gdzie mam sie udac zeby mi pomogli.Na juz

Niestety w naszym kraju nie ma pomocy ,,na już". Oczywiście przy nasileniu dolegliwości, wystąpieniu nagle innych, trzeba udać się na SOR czyli pogotowie, bo tam zajmują się nagłymi przypadkami i zagrożeniem życia. W przypadku dolegliwości przewlekłych pozostaje czekanie w kolejkach i ewentualnie pomstowanie na ministra Radziwiłła.