Złe samopoczucie, mdłości i zawroty głowy

Moj narzeczony ostatnio ciągle zle sie czuje. nagle robi się czerwony, kreci mu sie w głowie, ma mdłości. co to moze byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę, że konieczne jest wykonanie podstawowych badań z krwi, badanie ogólne moczu, pomiar ciśnienia tętniczego, zapis EKG.