Zawroty głowy, wymioty i mdłości

Witam Mam 23 lata ważę 70kg. Czasami dopada mnie takie jakby zmęczenie, np teraz. Mam zawroty głowy totalny samolot. Później jest mi niedobrze. Czasami od razu zwymiotuje czasami nie . Następnie jest mi na zmianę gorąco i zimno. Leżę na kanapie. Mam mdłości. Dalej kręci mi się w głowie tylko już mniej i trzęsą mi się ręce. I tak jakby coś gorącego płynęli mu w zylach. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę że konieczna jest konsultacja lekarza neurologa i laryngologa