Dlaczego miewam mdłości?

Witam. Od dłuższego czasu (paru miesięcy) miewam mdłości, ochotę zwymiotować. Rano ciężko mi cokolwiek przełknąć gdyż nie mogę bo strasznie mnie mdli. Gdy już zjem na tzw. Chama to po 10minut zaczyna mnie bolec żołądek i mam odruchy wymiotne. Czasami również tak jest w ciągu dnia po zjedzeniu lub przed (mulenie). Dodam ze czasami pobolewa mnie lewy tył głowy i lewa strona karku. Największe mdłości mam rano. Mam 17 lat, mężczyzna. Jakieś leki które moze pomogą? Pozdrawiam i dziękuje!

Lek. Tomasz Budlewski

Czy była jakaś diagnostyka ? sadze ze konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego i wstępna ocena