Złe samopoczucie i wyniki badań hormonalnych a podejrzenie Hashimoto

Niestety od 2 tygodni zle sie czuje, podwyzszone tetno do 126, stan podgoraczkowy, osłabienie i sennosc. Zadnych objawow przeziebienia, wiec nie ma na co zrzucic. Morfologia oprocz obniżonego nieznacznie HDW i podwyższonych eozynocytów (tylko procentowo, reszta w normie) nic sie nie dzieje. TSH 0,646 zła konwersja ft3 do ft4 ale wizyta u endokrynolog dopiero pod koniec listopada. Czy hashimoto moze dawac takie objawy osłabienia, zasłabnieć bez utraty przytomności?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest także np sprawdzenie ciśnienia tętniczego oraz wykonanie badania EKG, proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.