Jak dalej leczyć niedoczynność i hashimoto?

witam,mam pytanie od pór roku leczę sie na niedoczynność tarczycy i hashimoto brałam lek letrox 50 i po nim bardzo zle sie czuję jestem z samego rana zmęczona ,przyspieszenie bicia serca ,trzęsienie,lekarz zmienił na eltroxin 25 i po tym leku też zle się czuję ,nadmieniam ze hormony w normie tylko podwyzszone TSH i nie wiem co mam robic jak nie birę leków dobrze się czuje.

Dzień dobry, leczenie choroby Hashimoto obejmuje także leczenie dietetyczne, suplementację odpowiednich makro- i mikroelementów oraz odpowiednią aktywność fizyczną. Oczywiście warto zgłaszać swojemu lekarzowi wszelkie niepokojące objawy, być może konieczna jest zmiana dawki lub leku, jednak przyjmowanie hormonów tarczycy jest konieczne.