Złe samopoczucie, zawroty głowy, duszności i kaszel po infekcji wirusowej

Witam, moj maz ma bardzo slaby uklad immunologiczny od dziecka...tzn. praktycznie zawsze lapie wszelkie przeziebienia. Zle to znosi gdyz po kazdym przeziebieniu, wirusie dochodzi do siebie 2 tygodnie. 3 tygodnie temu wszyscy w rodzinie mielismy wirusa, ktorego zwalczylismy w kilka dni. Niestety moj maz dalej sie zle czuje. Ma uczucie spuchnietej glowy, zawroty glowy, dusznosci, okropny suchy kaszel. Kilka razy w nocy budzil sie gdyz nie mogl zlapac oddechu. Lekarze w UK ignoruja sprawe :(

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z immunologiem klinicznym. Być może ustalenie rodzaju niedoboru odporności pozwoli na właściwe leczenia.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.