Złe samopoczucie, ból żołądka i gardła oraz bóle głowy z zawrotami
witam od miesiaca zle sie czuje boli mnie zoladek do tego bole w gardle pieczenie policzek i straszne bole glowy z zawrotami. robilam tomografie jest ok. wiec co mi jest/. a do tego troche schudlam. prosze o pomoc i rade jestem slaba nic mi sie niechce

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.