Suchy kaszel, duszności i zaburzenia oddychania

Witam,moj maz ma bardzo silny suchy kaszel,potem dusi sie i nie moze zlapac powietrza przez chwile..sam kaszel ma ok.4 tyg.do tego dochodzi dretwienie konczyn i pocenie sie.mieszkamy w Anglii,tutaj trudno o jakies dokladniejsze badania w szpitalu..lekarze mowia ze nie slysza nic niepokojacego osluchujac meza a jednak zle sie czuje..nie wiemy juz co mamy robic.podejrzewamy ze to moze byc cos z sercem.prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i wykonania badań dodatkowych i najpewniej obrazowych trudno jest mi udzielić pomocnej odpowiedzi, bo objawy choć bardzo niepokojące są mało charakterystyczne. Jedynym wyjściem jest dokładne badanie i kontakt z lekarzem.