Co oznaczają zawroty głowy przy nerwicy?

Kręcenie w głowie a nerwica. Dzień dobry od pewnego czasu nie czuję się dobrze nieraz kręci mi się w głowie, jest mi słabo i czuję się jakbym miała zaraz zemdleć przy tym serce zaczyna mi walić jak szalone jak by miało zaraz wyskoczyć mi z piersi i mam w sobie wtedy dziwny lęk niepokój takie bardzo dziwne uczucie. Dodam też że ostatnio częściej niż zwykle boli mnie głowa. Nieraz takie napięcie ogólne utrzymuje się cały dzień i jak próbuję coś zjeść to mam dziwne uczucie jakby dławienia się i przy dłuższym staniu mam uczucie jakbym się bujała. Co to może być. Czy to coś poważnego czy może nerwica. Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuję.

Jeżeli Pani uważa, że nerwica to nic poważnego to jest Pani w wielkim błędzie.
Objawy somatyczne, które Pani wymienia często występuję przy nerwicy ląkowej. Jeżeli nie podejmie Pani szybko leczenia przyczynowego czyli psychoterapeutycznego to będzie gorzej a nie lepiej.
Pozdrawiam