Co oznaczają zwapnienia w obrębie mostka?

Witam od 3 dni czuje ucisk na mostku. Lekarz zlecił wykonanie rtg mostka które wykazało liczne zwapnienia w mostku. Mostek wciąż bardzo boli i coraz ciężej mi oddychac. Echo serca wyszło w normie. Co mogę dalej robić. Tabletki nic nie dają. Nawet ketonal forte od lekarza. Ból jest bardzo silny. Mam również wrażenie że drapie mnie gardło i ciężej mi oddychac

Zanim pojawią się dolegliwości zgłosić się pilnie do lekarza rodzinnego żeby pokierował do specjalistów - kardiologa, ewentualnie Neurologa.
Pozdrawiam.