Co powinienem zrobić z bólem prącia przy dotykaniu napletka?

Witam, Po ostatnim stosunku z dziewczyną zaczęło boleć mnie prącie. Najpierw pojawiło się otarcie na napletku od prezerwatywy - coś w rodzaju poparzenia. Myślałem, że to od tego, ale byłem w dużym błędzie, gdyż po poparzeniu nie ma już prawie śladu, natomiast prącie jest zaczerwienione, bardzo boli mnie wędzidełko - przy ściąganiu napletka czuję jakby się "rozrywało" co jest bardzo uporczywe podczas kąpieli. Stosunek był dosyć intensywny, sprawdzałem więc, czy nie uszkodziłem wędzidełka, jednak po ranie ani śladu. Dodam, że mam stulejkę niecałkowitą i czekam na zabieg w celu jej usunięcia. Nie mam pojęcia co robić, całe prącie boli mnie przy każdym dotyku (nawet przez napletek), jak już wspominałem jest to dosyć uciążliwe - szczególnie w pracy. Do tego dochodzi bardzo często swąd. Powinienem jeszcze napisać, iż moją dziewczynę często boli "błona" podczas stosunku, wspomina coś o ocieraniu się penis o pewne miejsca, co powoduje bolesne doznania, mimo iż używamy (nawet w dużych ilościach) nawilżaczy. Oczywiście była z tym u ginekologa, ten jednak stwierdził, że jest to jedynie drobna infekcja bakteryjna i przepisał jej globulki, które miały rzekomo pomóc - oczywiście tak się nie stało. Podczas ostatniego stosunku przez chwilę nie miałem "na sobie" prezerwatywy, podejrzewam, że to jakieś zakażenie, mylę się?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Twój opis sugeruje, że przyczyną Waszych dolegliwości jest infekcja, najpewniej grzybicza. Twoja dziewczyna powinna powtórnie udać się do ginekologa, który pobierze próbkę na posiew w celu określenia patogenu i włączenia celowanego leczenia. Ty dostaniesz te same leki.
Przyczyny takiego stanu mogą być dwie. Pierwsza, Twoja partnerka miała źle dobrany chemioterapuetyk i nie doszło do całkowitego wyleczenia. Druga, ze względu na nieleczenie Was obojga doszło do zakażenia Ciebie a następnie powtórnego nadkażenia pranerki. Niezależnie od przyczyny konieczne jest włączenie leczenia - koniecznie Was obojga.
Pozdrawiam