Co powinna zrobić osoba, która zapomniała wziąć ze sobą na wyjazd tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Biorę tabletkii antykoncepcyjne o nazwie lesine, lecz jestem poza domem i zapomnialam opakowania. A powwinnam wziac dziś 3tabletke. Mam jednak tabletki o nazwie yasmin,które mają taki sam skład. Czy mogę dokończyć blister zazywajac yasmin?czy jest to niebezpieczne i istnieje ryzyko zajścia w ciążę, bądź zaburzenia cyklu? Bo generalnie niby jest took to samo, tylko pod inna nazwa. Proszę bardzo i odpowiedz pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli jest ten sam sklad i dawka to nie powinno nic się dziać