Co powinna zrobić osoba z rwą kulszową?

Witam.Mam opuchniętą lewą nogę , rękę polik całą lewą stronę .Najpierw była zakrzepica brałam 10 zastrzyków cheparyny .Tydzięn temu lekarz stwierdził że to rwa kulszowa .Doszły mi bóle w pachwinie i skoki ciśnienia i lekki ból pod pachą .Każdy lekarz mówi co innego .Nie wiem cco dalej robić mała poprawa jestem zmęczona i obolała .Proszę o pomoc co mam robić dalej

Lek. Tomasz Budlewski

bez bania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć , proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, po badaniu i przeanalizowaniu dotychczasowej diagnostyki będzie można coś więcej powiedzieć