Silny ból pleców i rwa kulszowa

Mam okropny ból pleców ,od kilku lat leczę rwę kulszową,ostatnio ból jest ciągły ,puchnie mi lewa noga okropnie boli nie daje spać biorę leki które lekarz mi przepisał wybrałam zastrzyki i nie ma poprawy czy to na pewno jest rwa kulszowa.proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Obrzęki nóg nie są charakterystyczne dla rwy... albo to oddzielny problem albo ból to faktycznie coś innego. Proszę udać się jeszcze raz do lekarza, najlepiej neurologa i kontynuować diagnostykę.