Silne bóle pleców przy leczeniu rwy kulszowej

Od kilku lat leczę się na rwę kulszową w lipcu 2014 rolu leżałam w szpitalu na rehabilitacji pomogło na krotko ból pleców jest coraz silniejszy od miesiąca boli i puchnie mi lewa noga wybrałam zastrzyki movalis biore leki nimesil i sirdalud i nie ma dużej poprawy ból jest coraz silniejszy.dlatego wysłałam wynik badania i proszę o pomoc co mam dalej zrobić czy czeka mnie operacja czy jest jakaś szansa by złagodzić ten ból.Ból w plecach nie pozwala mi normalnie funkcjonować.

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna byłaby konsultacja neurochirurgiczna, czy w Pani przypadku można byłoby wykonać zabieg operacyjny. Jednak musi Pani wiedzieć, że ewentualna operacja wiąze sie z dużym ryzykiem, które powinno być dokładnie omówione podczas konsultacji.
Pozdrawiam