Silny ból rwy kulszowej w ciąży

Witam. Mam 28 lat, jestem w 23 tyg ciąży. Mam bardzo silną rwę kulszową, tzw "korzonki". Przed ciążą też to miałam, lecz teraz nie mogę się leczyć i ból się nasilił. Nieraz nie mogę nawet wstać z łóżka lub sofy. Co może pomóc oprócz maści? Przed ciążą brałam często na to nimesil i inne przeciwbólowe. Zastrzyki też. Co może powodować tą dolegliwość?

Dzień dobry,
proszę skonsultowac z lekarzem prowadzącym możliwość wizyty u fizjoterapeuty, który specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa.
Jeśli z uwagi na bardzo silne dolegliwości nie może Pani dojechać do gabinetu, to umówić wizytę domową.
pozdrawiam