Leczenie rwy kulszowej

lekarz stwierdził u mnie rwę kulszową i zapisał olfen ,mydocalm i witamine b compleks po wiecej jka tygodniu stosowania bół zmniejszył sie na tyle tylko że nie boli w kręgosłupie ale w nodze pod kolanem i ww łydce a pozycja siedząca jest po kilku minutach zbyt bolesna ,czy są jakieś skuteczne leki ,zastrzyki na tę dolegliwość ?

Pani dolegliwość. Terapia prowadzona wg metody McKenzie wraz z fizykoterapią jest terapią efektywną przy leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa m.in. rwy kulszowej która ewidentnie dotyczy Pani, co stwierdzić można na podstawie objawów bólowych które Pani opisuje , a więc peryferalizacji. Stan się pogorszył, potrzebna jest szybka pomoc.