Rwa kulszowa i silny ból pomimo stosowania leków

Witam. 3 tyg.temu lekarz rodzinny zdiagnozował u mnie rwę kulszową, która przebiega przez odcinek lędźwiowy poprzez biodro, udo, kolano łydkę aż do kostki.Biorę Mydocalm Forte 150 mg 3x 1,Zaldiar 37,5 mg 325 mg 3x1, Movalis 15 mg 1 tabletka na noc. Oprócz tych tabletek dostałam 3 zastrzyki Dexaven 4 mg/ml.W dalszym ciągu mam straszny ból. Nie wiem co dalej robić, aby ból zelżał?

Leczenie zachowawcze w takim przypadku może trwać 4-6 tygodni, po tym okresie trzeba ponownie ocenić odpowiedź na leczenie i wdrożyć postępowanie w zależności od sytuacji klinicznej. U większości Pacjentów po tym okresie dochodzi do zmniejszenia się dolegliwości. W zależności od stanu klinicznego można próbować włączyć u Pani odpowiednie postępowanie rehabilitacyjne. Wnikliwy wywiad chorobowy i badanie kliniczne należy uzupełnić o badania obrazowe takie jak RTG lub w razie potrzeby badania obrazowe dodatkowe, ukierunkowane: MRI, TK. Wskazane mogą się okazać konsultacje specjalistyczne: ortopedyczna, neurologiczna, neurochirurgiczna lub reumatologiczna.