Rwa kulszowa i silne bóle

Dobry wieczór. Mam od dwóch miesięcy rwę kulszową w prawej nodze (podudzie). Dostawałam leki przeciwbólowe, serię zastrzyków, zapisana jestem do neurologa (termin: grudzień) i na rehabilitację (termin: kwiecień 2015). Nadal odczuwam bóle, jednego dnia mniejsze, innego większe. Dodatkowo od jakiegoś czasu czuję ból tam, gdzie zaczyna się kość udowa (takie mam wrażenie). Jakimi ćwiczeniami w domu mogę sobie pomóc?

Witam. W tej sytuacji polecane są szczególnie cwiczenia wzmacniające mięśnie pleców, przede wszystkim pływanie.