Rwa kulszowa i pękające żylaki

moja mama ma rwę kulszową ale przy tym okropnie kruche żyły i żylaki które pękają nawet podczas chodzenia więc wykluczono maście rozgrzewające plastry cierpi od 3 tygodni wybrała już zastrzyki i te ze sterydami teraz zostawiono ją na samych tabletkach przeciwbólowych a ból jest dalej taki sam mama nie śpi nie je i dziś już bolało ją serce myślę że z wyczerpania jak jej pomóc aśka kielce

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do neurologa. Bez badania lekarskiego nie wiele więcej można powiedzieć. Być może warto byłoby udać się do chirurga naczyniowego.