Rwa kulszowa i brak poprawy po lekach przeciwbólowych

Witam, mam zdiagnozowaną rwę kulszową. Lekarz przepisał mi ApoNapro - nic nie pomogło. Zastrzyki z Ketonalu - efekt taki sam. Co mogę zrobić? Nie mogę siedzieć, chodzić, ani leżeć. Żadna pozycja nie daje ukojenia w bólu... Czy istnieje jakiś środek na złagodzenie bólu?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym spróbować środków zawierających diclofenak + coś na rozluźnienie mięśni przykręgosłupowych. Sugerowałabym także wizytę u neurologa.
Pozdrawiam