Co powoduje ból w barku i prawej ręce?

Witam. Odczuwam bol w barku ( nie jest on silny), ciagniece w prawej rece od barku az do kciuka oraz sporadyczny bol w karku. Tydzien temu mialem silny skurcz zuchwy ( o ile to byl skurcz). Raz wystapilo tez jakby ciagniecie w prawej nodze. Najbardziej martwi mnie reka, gdyz odczuwam ciagniece niemal caly czas, w szczegolnosci jak robie cos prawa dlonia to czuje dyskomfort. Co to moze byc?

Dobry Wieczór,
Możliwe, iż ma Pan rwę barkową związaną z chorobą dyskową w odcinku szyjnym, proponuję kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam.