Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaostrzone krawędzie trzonów uciskające worek oponowy

Witam, proszę o poradę. W odcinku C kręgosłupa na poziomie C4-C5 mam wypuklinę wpadającą centralnie do kanału kręg a na C5-C6 zaostrzone krawędzie trzonów uciskają worek oponowy. Mam bol lewej strony szyi, ból barku, drętwieje mi lewa ręka i czasem kciuk. rehabilitacja nie pomaga, blokada na rwę barkowo-ramienną działała 4 miesiące. Mam brak podeszwowego prawego i OA. Stale czuję ucisk na karku, stale boli bark i ramię, lewa ręka jest słabsza. Co można jeszcze poradzić? Pozdrawiam i dziękuję.
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opis badania wskazuje na zmiany w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa.W opisanej sytuacji warto rozważyć leczenie operacyjne.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
Patronaty
Ważne tematy