Co powoduje bóle piersi i dołu brzucha oraz powiększenie brzucha?

Witam, mam 35 lat i od półtora miesiąca zaczęły boleć mnie okropnie piersi, mam bóle dołu brzucha, mam straszny apetyt i urósł mi bardzo brzuch. Gdy poszłam do lekarza nie robiąc mi badań stwierdził że mam obniżoną macice i kazał przyjść po 3 miesiącach...czego to mogą być objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne jest oznaczenie poziomu hormonów. Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa ponownie i do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć