Jak należy postępować po wykryciu torbieli dużej?

Witam poltora półtora tygodnia temu lekarz ginekolog stwierdziła u mnie torbiela dużego. Kazała brać witaminy i wapno żeby on się wchlonil wcześniej miałam brazowoczerwone plamienia a od półtora tyg mam krwawienia takie jak miesiączka 3 dni temu bolał mnie bardzo brzuch. Tak jak na miesiączke. Krwawienia mam do rad i to bardzo duże. Co robić. Czy czekać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza ginekologa ponownie. Sadze ze wskazane są badania hormonalne