Co powoduje bóle w okolicy lewego jajnika?
od kilku miesięcy czuje ból tak na wysokości lewego jajnika ale bliżej biodra.ból przewlekly, promieniujacy czasem w kierunku pachwiny.na początku bolalo tylko kiedy wstawalam z kanapy.teraz czuje nawet jak chodzę czy leze.Usg nic nie wykazalo:jajniki, macica,jelito,nerki,itd.sa ok.A mnie dalej boli, bol się nasilil.lekarz mówił ze to może być zapalenie mięśnia.dal p/bolowe.nie mam żadnych problemów z zaparciami cxy z okresem.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Być moze problem wynika z dolegliwości stawowych. Proponuje udac sie na konsultacje lekarza reumatologa lub ortopedę.