Co powoduje bóle w okolicy łopatki?

Od 15 roku zycia mecza mnie bole w okolicy prawej lopatki tuz przy kregoslupie. Co pol roku ,co 3 mce i coraz czesciej.Rezonans magn.nic nie wykazal, gastrolog nic nie poradzil,reumatolog tez nic. Mam teraz40 lat i te bole mam srednio 2 razy w miesiacu.Wiem kiedy bedzie mnie bolalo-najpierw mi goraco ,potem strasznie zimno i odczuwam wilczy głod. Bol czasem przechodzi po 2 godzinach a czasami trwa 10 godzin i pojawia sie zawsze po poludniu. Juz nie wiem gdzie szukac pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ortopedy być może tl będzie bardziej pomocna