Co powodowało zgrubienie w okolicy łopatki?

Witam , jakies 1,5 miesiaca temu obudzilam sie rano z bolem w w okolicy lopatki po prawej stronie , na poczatku myslalam , ze moze nadwyrezylam sobie cos prez noc , ale gdy wieczorem dotknelam to miejsce to poczulam duza bolesna "kulke" , ktora delikatnie sie przesuwala a po 2-3 dniach robjla sie co raz mniejsza i juz nie bolala . Teraz od tamtej pory pozostala mi po tym taka malenka twarda zylka ktora sie troche przesuwa. Co to moze byc? Czy powinnam zasiegnac porady lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic Ew diagnostykę