Bóle prawej łopatki, obojczyka i ramienia od dwóch miesięcy

Od 2 miesiecy mam bóle prawej łopatki od strony prawej kregoslupa (dolna cześć lopatki) obojczyk i ramie prawe i dretwienie 2 palców w prawej dloni. Do tego bole glowy oraz policzka lewego i nosa. wykonalem MRT, wykazalo deformacje kregu 8, czy to wymaga operacji? czy tylko fizjoterapii. jaka prace moge wykonywac? lekarz twierdzi, ze nalezy wstrzyknac cement do kregu 6.

Proszę Pana na jakiej podstawie oczekuje Pan odpowiedzi? Chce się Pan kwalifikować, bądź nie do operacji na podstawie stwierdzenia " deformacja kręgu" i kilku innych ogólnych słów? Niech Pan będzie poważny.