Co powoduje czerwone plamy na policzkach i czole?

Dzien dobry Od 3 miesiecy mam problem ze skora na twarzy. Mam czerwone plamy na policzkach oraz na srodku czola. Do tego doszly w tych miejscach czerwone krostki. Po za tym skora mnie swedzi, piecze i pali. Co to moze byc i jak z tym walczyc. Pozdrawiam

Pół podręcznika dermatologii to czerwone plamy, z takiego opisu nie będzie diagnozy przez internet. Konieczny jest prawdziwy dermatolog.