Co powoduje drętwienie ciała i parcie na pęcherz?
Witam pisze bo już nie wiem gdzie szukać pomocyZaczęło się 2 mce temu gdzie poczułam się bardzo słabo zdretwialo mi całe ciało i czułam ogromne parcie na pęcherz. Od tamtego czasu mrowi mi całe ciało stopy ręce twarz czuje także pieczenie języka zawroty glowy i pogorszenie widzeniaBrak odruchow brzusznych potencjały wywołane ok rezonans głowy okNeurolodzy mówią że nic nie wskazuje na sm ale ja z dnia na dzień czuje się coraz gorzej slabna mi nogi ręce mięśnie brzuchaI płacze bo nie wiem co dalej

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Witam!
Jeżeli neurologicznie jest dobrze, to należy rozważyć tło nerwicowe. Kontakt z psychiatrą i psychologiem, odpowiednie badania testowe, psychoterapia z lekami przeciwlękowymi i oczekiwanie na poprawę. Pisząc o "oczekiwaniu na poprawę", sugeruję, że te metody leczenia działają z pewnym opóźnieniem (2 - 4 tygodni).
Powodzenia
W. Łuczkowski.