Co powoduje drętwienie ciała i parcie na pęcherz?

Witam pisze bo już nie wiem gdzie szukać pomocyZaczęło się 2 mce temu gdzie poczułam się bardzo słabo zdretwialo mi całe ciało i czułam ogromne parcie na pęcherz. Od tamtego czasu mrowi mi całe ciało stopy ręce twarz czuje także pieczenie języka zawroty glowy i pogorszenie widzeniaBrak odruchow brzusznych potencjały wywołane ok rezonans głowy okNeurolodzy mówią że nic nie wskazuje na sm ale ja z dnia na dzień czuje się coraz gorzej slabna mi nogi ręce mięśnie brzuchaI płacze bo nie wiem co dalej

Witam!
Jeżeli neurologicznie jest dobrze, to należy rozważyć tło nerwicowe. Kontakt z psychiatrą i psychologiem, odpowiednie badania testowe, psychoterapia z lekami przeciwlękowymi i oczekiwanie na poprawę. Pisząc o "oczekiwaniu na poprawę", sugeruję, że te metody leczenia działają z pewnym opóźnieniem (2 - 4 tygodni).
Powodzenia
W. Łuczkowski.