Zwiększone parcie na pęcherz w przerwie między blistrami tabletek antykoncepcyjnych

Witam.Jestem w trakcie 2 dnia przerwy między blistrami tab antykoncepcyjnych. Czuję zwiększone parcie na pęcherz i lekki dyskomfort przy oddawaniu moczu. Przez cały cykl miałam dużo mętnego śluzu o konsystencji wody. Czy to jakaś infekcja?Czy mogła skutkować teraz zapaleniem pęcherza? 4 dnia powinnam dostać okresu, czy jeśli zacznę brać teraz npUrofuraginum wpłynie to na opóźnienie lub brak krwawienia? Czy ten lek ma wpływ na skuteczność tabletek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu moczowo-płciowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie leczenie.