Co powoduje objawy grypopodobne i bóle głowy?

Kilka dni temu źle się poczułam. Na początku wzięłam to za objaw związany z okresem lub początek infekcji. Czułam się jak na początku grypy: ból mięśni, uczucie rozbicia, fale gorąca, poty. Miałam też wrażenie utrudnionego oddychania. Jednak nie dostałam ani kaszlu ani kataru. Do teraz czuję się mocno "rozedrgana", mam przyśpieszony puls. Do tego doszedl ból głowy w skroniach, który narasta wieczorem. Z kolei rano bolał mnie brzuch. Co to może być? Idę na morfologię i mocz, TSH i ciśnienie ok.

Rzeczywiście podobne objawy powinien skontrolować lekarz. Jeśli wykluczy jakieś inne (somatyczne, chorobowe) podłoże zaburzeń, może to oznaczać ich emocjonalne pochodzenie. Wówczas warto skorzystać z porady psychologa, psychoterapeuty.