Co powoduje bóle głowy, ból w klatce piersiowej i uderzenia gorąca?

Witam. mam 23 lata. miewam czasami zawroty głowy, ból w klatce, uderzenia gorąca z zimnem naraz oraz robi mi się bardzo słabo. Tak też miałam teraz więc zmierzyłam ciśnienie, 3 krotnie dla pewności, ciśnieniomierz mam dobry. Wyszło 138/46, potem 127/49 , 115/52. Puls był lekko podwyższony ok 80. O czym to może świadczyć? Pozdrawiam

Witam!
Lekarz pierwszego kontaktu, badanie fizykalne z ciśnieniem krwi, Podstawowe badania laboratoryjne z poziomami: cukru,TSH, elektrolitów, hormonów płciowych. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Mogą to być także objawy nerwicowe, lecz w pierwszej kolejności należy wykluczyć przyczyny somatyczne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.