Co powoduje powiększone podbrzusze i mdłości?

Mam powiększone podbrzusze. Wydaje mi się że stało się to z dnia na dzień. Jest większe bardziej z prawej niż z lewej strony. Gdy stoję to widać a gdy leżę zapada się. Jest miękkie ale twardsze w okolicach bioder (jajników?). Mam kłucia i lekkie mdłości. Od dawna problemy z wypróżnianiem (raz na 2, 3 dni). Teraz jest lepiej ale to chyba dzięki piciu syropu z laktulozą. Biorę Nospę i Espumisan kilka dni ale nie pomaga. Jestem młoda i boję się raka
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć