Co powoduje ropną wysypkę?

dzień dobry.mam28 lat od miesiąca mam wysypkę na całym ciele,są to krosty podchodzące ropą.po umyciu się swędzenie nasila się .lekarze przepisują mi różne leki na alergie.obecnie przebywam w Zakładzie karnym w Płocku i mam bardzo utródiony dostęp do leków i lekarzy.proszę mi pomuc nazywam się Michał H.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie ma reakcji na zastosowane leki konieczna jest konsultacja lekarza dermatologa