Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co powoduje tępy ból głowy i ciągłe pragnienie?

Witam! Od około dwóch tygodni ciągle boli mnie głowa, jest to ból raczej tępy, średnio nasilony ale powoduje dyskomfort, czuje ciągłe pieczenie w brzuchu, a po jedzeniu również ból, czasem uczucie "zaciskania się" jelit, jestem ciągle zmęczona i osłabiona, mam często zawroty głowy i zimne stopy oraz dłonie, a włosy bardzo mocno mi wypadają, poranny mocz jest mocno żółty i ma silny, duszący zapach, przez resztę dnia jest jasnożółty lub bezbarwny, ciągle odczuwam pragnienie. Co to może być?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Witam!
Badanie internistyczne, ciśnienie krwi i tętno, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami cukru, elektrolitów, mocznika, próby wątrobowe, TSH, EKG. Nie można także wykluczyć podłoża nerwicowego - wskazana konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy