Co oznacza zmęczenie i zawroty głowy?

Witam, od około pół roku jestem ciągle zmęczona, bardzo dużo śpię, do tego czasem dochodzą zawroty głowy. Na ostatnich badaniach dwa wskaźniki były podwyższone LYM(3,9) oraz ASPAT (31,1). Czy to powód do niepokoju ?

Witam!
Konieczne pełne badania laboratoryjne krwi (poziomy cukru, elektrolitów, mocznika, gospodarka lipidowa i inne). Następnie badanie neurologiczne i EEG. Taki stan mogą wywołać również zaburzenia nerwicowe i to może być najbardziej prawdopodobne.
Może trzeba leczyć nerwicę (psychiatra lub psycholog).
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.