Co oznacza ten ból głowy od 2 miesięcy?

Od dwóch miesięcy cały czas bardzo boli mnie głowa. Ból jest uciskowy na czubku głowy i po obu bokach. Wieczorem i w nocy ból dochodzi również do oczodołów. Jestem przewlekle zmęczona i śpiąca, nie mogę pracować, czasem czuję gorąco w głowę, (temp. ciała 36,2 st.C). Kilka lat temu miałam mikrogruczolaka przysadki (wyleczony był Bromergonem). Jakie badania krwi powinnam zrobić przed wizytą u neurologa?

Witam! Dawniej zespól podobnych objawów nazywano astenią lub psychastenią. Proponuję badanie w POZ, podstawowe badania laboratoryjne: morfologia krwi z rozmazem, poziomami cukru, elektrolitów, TSH, mocznika, próby wątrobowe i tp. Prawdopodobnie wystarczy psychoterapia z ew. wsparciem lekami z grupy SSRI lub SNRI. Powodzenia W. Łuczkowski.